Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Херкулес, нови броеви
(1 viewing) (1) Guest
Тест почетна
Go to bottomPage: 123456
TOPIC: Херкулес, нови броеви
#22962
Re:Херкулес, нови броеви 6 Years, 11 Months ago Karma: 1
Gjoroski wrote:
Е сега баш и не ми се менува содржински
хаха епа нека биде тогаш што побрзо
MiNER
Gold Boarder
Posts: 312
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Birthday: 11/10
The administrator has disabled public write access.
 
#23555
Re:Херкулес, нови броеви 6 Years, 9 Months ago Karma: 1
Претседателе ме интересира дали наназад броевите кој имаат излегувано (незнам точен број) но прашањето ми е дали можеби ги имате во електронска форма во некој формат,а доколку ги имате секако би ве замолил да ги поставите линк или пратете ми ги на меил (minerot@live.com) сакам да ги имам ми се чита нешто а немам од каде...фала однапред
MiNER
Gold Boarder
Posts: 312
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Birthday: 11/10
The administrator has disabled public write access.
 
#23557
Re:Херкулес, нови броеви 6 Years, 9 Months ago Karma: 150
MiNER wrote:
Претседателе ме интересира дали наназад броевите кој имаат излегувано (незнам точен број) но прашањето ми е дали можеби ги имате во електронска форма во некој формат,а доколку ги имате секако би ве замолил да ги поставите линк или пратете ми ги на меил (minerot@live.com) сакам да ги имам ми се чита нешто а немам од каде...фала однапред

ХМ...само за тебе ќе започнам со по редовно изглегување на списанието
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#23560
Re:Херкулес, нови броеви 6 Years, 9 Months ago Karma: 1
Gjoroski wrote:
MiNER wrote:
Претседателе ме интересира дали наназад броевите кој имаат излегувано (незнам точен број) но прашањето ми е дали можеби ги имате во електронска форма во некој формат,а доколку ги имате секако би ве замолил да ги поставите линк или пратете ми ги на меил (minerot@live.com) сакам да ги имам ми се чита нешто а немам од каде...фала однапред

ХМ...само за тебе ќе започнам со по редовно изглегување на списанието

можеби сум малце досаден ама би било добро баш сакам да има такви работи по нашава земја
MiNER
Gold Boarder
Posts: 312
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Birthday: 11/10
The administrator has disabled public write access.
 
#23561
Re:Херкулес, нови броеви 6 Years, 9 Months ago Karma: 150
Воопшто не си досаде. Напротив, си инспиративен и нестојчив. А списанието е нешто што е и тоа како потребно и јас морам да започнам со негово редовно појавување.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#24755
Re:Херкулес, нови броеви 6 Years, 6 Months ago Karma: 150
Кое е значењето на фоткава...заедники настап на престојното државно првенство?!
Како и да е, што и да е, сепак би било јако овие батки да се појават на сцена заедно на следниот натпревар.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2011/08/25 18:22 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 123456

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда