Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Херкулес, нови броеви
(1 viewing) (1) Guest
Тест почетна
Go to bottomPage: 123456
TOPIC: Херкулес, нови броеви
#20690
Re:Херкулес, нови броеви 7 Years, 4 Months ago Karma: 150
Херкулес, во рацете на Светските Шампиони
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#21392
Re:Херкулес, нови броеви 7 Years, 3 Months ago Karma: 150
Vo podgotovka. Zal mni e sto posledcniot broj ne stigna do site prodazni mesta. Iskreno ke se obidam ona sto ostana da se redistribuira, predovoj broj da se pojavi vo prodazba. No, ovoj pat na site mesta sirum Makedonija.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#21397
Re:Херкулес, нови броеви 7 Years, 3 Months ago Karma: 5
Со нетрпение очекувам да испадне во продажба
TrajcheE
Gold Boarder
Posts: 263
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male trajchebodyfitness Location: Гевгелија Birthday: 02/07
The administrator has disabled public write access.
EAT TO WORKOUT, NOT WORKOUT TO EAT!

„Не значи ако си поголем на изглед од твоите во генерација си бодибилдер„ - mafmaf
 
#21650
Re:Херкулес, нови броеви 7 Years, 2 Months ago Karma: 150
Направена е мала измена на насловната, од причина што со овој број оди и постер календар на кој се наоѓа Бојана. Се надевам ќе ви се допадне.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#21688
Re:Херкулес, нови броеви 7 Years, 2 Months ago Karma: 1
а уште овај број не е излезен или веќе е незнам ништо а би сакал да го имам.
MiNER
Gold Boarder
Posts: 312
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Birthday: 11/10
The administrator has disabled public write access.
 
#21690
Re:Херкулес, нови броеви 7 Years, 2 Months ago Karma: 150
Минер, овој број ќе биде во продажба втората половина на јануари. При крај сум со преводи и текстови, а во печат ќе оди од понеделник.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#21694
Re:Херкулес, нови броеви 7 Years, 2 Months ago Karma: 1
Gjoroski wrote:
Минер, овој број ќе биде во продажба втората половина на јануари. При крај сум со преводи и текстови, а во печат ќе оди од понеделник.
одлично
MiNER
Gold Boarder
Posts: 312
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Birthday: 11/10
The administrator has disabled public write access.
 
#21901
Re:Херкулес, нови броеви 7 Years, 2 Months ago Karma: 0
Dali noviot broj na herkules moze da se najde vo bitola,i ako go nema dali nekako moze da mi go isporacate do bt ?
kiko
Fresh Boarder
Posts: 6
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
The administrator has disabled public write access.
 
#21902
Re:Херкулес, нови броеви 7 Years, 2 Months ago Karma: 1
kiko wrote:
Dali noviot broj na herkules moze da se najde vo bitola,i ako go nema dali nekako moze da mi go isporacate do bt ?
Најдобро е да го достават и до Битола на некое место и да објават дека таму има и да го купиме јас за последниот број порачував не ми носеа до дома само за списанието,и одвај некако преку некој другари ама непознати ми зедоја и го имам се андевам дека нема така да биди и за последниов број.
MiNER
Gold Boarder
Posts: 312
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Birthday: 11/10
The administrator has disabled public write access.
 
#21915
Re:Херкулес, нови броеви 7 Years, 2 Months ago Karma: 150
Минатитот број имаше проблем со дистрибуција, што со овој број тоа нема да биде случај. Овој број ќе се појави секаде, низ целата држава каде што МПМ има продаќни места.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 123456

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда