Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 123456789
TOPIC: Метан....
#35315
Re:Метан.... 4 Years, 5 Months ago Karma: 0
Здраво форумџии.Ме интересира дали дианаболот би ми помогнал во брзо покачување на силата, односно потребно ми е да можам да донаправам уште 2, 3 згиба на вратило+ но временски сум ограничен(имам само 6 дена време почнувајќи од денес)а можам само 7-8.Осеќам голем замор бидејќи сум изложен и на други физички ативности како напорно трчање,склекови,стомачни па така и бројот на згибови што можев да го постигнам драстично се намали.Исто ме интересира времето на детекција на дианаболот при пократко дозирање,знам дека при стандард шема од 4-6 недели е 5-6 недели.Во спротивно дали некој pre workout суплемент би ми помогнал во случајов?Ви благодарам однапред и очекувам одговор.
Diverzant
Fresh Boarder
Posts: 5
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#35331
Re:Метан.... 4 Years, 5 Months ago Karma: 1
ocigledno se spremas za policija hehe i voopsto ne ti treba metan za taja rabota
nikolan
Expert Boarder
Posts: 90
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Birthday: 05/20
The administrator has disabled public write access.
 
#35338
Re:Метан.... 4 Years, 5 Months ago Karma: 0
Добро ја знам функцијата на дианаболот,но едни дечки ми кажаа дека дека по 3 дневно користење по 30 мг. драстично им се зголемила силата.Бев зачуден па реков да се конслутирам овде.Ако знеш Никола нешто што би можело да ми помогне во случајов(некој pre workout или слично)кажи.
Diverzant
Fresh Boarder
Posts: 5
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#35342
Re:Метан.... 4 Years, 5 Months ago Karma: 1
Diverzant wrote:
Добро ја знам функцијата на дианаболот,но едни дечки ми кажаа дека дека по 3 дневно користење по 30 мг. драстично им се зголемила силата.Бев зачуден па реков да се конслутирам овде.Ако знеш Никола нешто што би можело да ми помогне во случајов(некој pre workout или слично)кажи.

efedrin ako uspees da najdes ke ti pomogne najveke vo tvojov slucaj
alexmikonos
Expert Boarder
Posts: 132
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#35348
Re:Метан.... 4 Years, 5 Months ago Karma: 0
Најдов ефедрин во ампула од Сопфарма,па ако може да ми кажете како да го дозирам односно колку да изнесува една доза,колку пати на ден,колку време пред тренинг?
Diverzant
Fresh Boarder
Posts: 5
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#36158
Re:Метан.... 3 Years, 4 Months ago Karma: 3
Prva Nedela 20g den
Vtora Nedela 30g den
Treta Nedela 30g den
Cetvrta Nedela 30g den
Petta Nedela 30g den

dali e vo red za prva sema cisto samo metan?
ljupce21
Junior Boarder
Posts: 25
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 123456789

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда