Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 12345678
TOPIC: CLENBUTEROL
#6333
CLENBUTEROL 8 Years, 5 Months ago Karma: 1
pisete dali imal nekoj iskustvo so clen i kako mu deluvalo...za kolku vreme se ischistil,po kolku piel itn??
gjurcin
Platinum Boarder
Posts: 848
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
SHENKA KOLKOZOVA
 
#6349
Re:CLENBUTEROL 8 Years, 5 Months ago Karma: 2
batce kaj sekoj toa e razlicno zavisi od doza, ishrana,organism, metabolism, fizicka aktivnost, tip na trenning itn..
invinsible
Platinum Boarder
Posts: 893
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
“The size of your success is measured by the strength of your desire; the size of your dream; and how you handle disappointment along the way.” Mile' S.
 
#6404
Re:CLENBUTEROL 8 Years, 5 Months ago Karma: 9
Кај секој е различно дејството,но има некои општи карактериситки кога се употрубува,секој организам си е уникатен и еднинствен.

Мислам дека многу членови имаат искуство со “клен“,па сетуку ќе се најде некој да објасни и продискутира за искуство.
Sebastijan
Administrator
Posts: 2014
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
Last Edit: 2009/11/03 19:26 By Sebastijan.
The administrator has disabled public write access.
 
#6406
Re:CLENBUTEROL 8 Years, 5 Months ago Karma: 1
dobro de znam toa ne sum od mars:)daj ako imal nekoj iskustvo neka kaze a ako ne neka si kuti..deka e razlicen sekoj organizam i baba mi znae
gjurcin
Platinum Boarder
Posts: 848
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
SHENKA KOLKOZOVA
 
#6423
Re:CLENBUTEROL 8 Years, 5 Months ago Karma: 3
Јас сум задолжен за овие работи
Кленбутеролот е лек, кој ќе ви помогне во завршна фаза на исчистувањето. Значи не, негова употреба од самиот почеток на диетата. Ако, на почетокот не успеете со помош на правилен тренинг и исхрана да дојдете со посакуваната силуета и поделеност, кленбутеролот нема да ве израдува. Во секој случај, неговата употрена варира од 6 до 12 недели, во зависност од стажот на тој кој го употребува и целта која се сака да се постигне.
admin
ХЕРКУЛЕС, едноставно најдобар.
Admin
Posts: 625
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје
The administrator has disabled public write access.
 
#6439
Re:CLENBUTEROL 8 Years, 5 Months ago Karma: 150
Во светот на Професионалците, може и до 16 недели.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#6472
Re:CLENBUTEROL 8 Years, 5 Months ago Karma: 9
gjurcin напиша:
dobro de znam toa ne sum od mars:)daj ako imal nekoj iskustvo neka kaze a ako ne neka si kuti..deka e razlicen sekoj organizam i baba mi znae

Никаде не спомнав дека не знаеш;)
на странски форуми читав за лични искуства на рекреативци ББ со стероиди и одредени суплементи кои не се за пофалба.Затоа и реков некој што стварно,ама стварно го користел да каже за резултат.Кај професионалци и напредни е сосема различно дејството,логично е.
Инаку ти сигурно знаеш повеќе од мене на темата,кај нас во фитнесот нема силна хемија освен протеинските прашоци,егг и милк протеин,омега3,6,витамински и сл..преодукти....
Sebastijan
Administrator
Posts: 2014
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
The administrator has disabled public write access.
 
#6476
Re:CLENBUTEROL 8 Years, 5 Months ago Karma: 1
da samo sto clenot ne e steroid
gjurcin
Platinum Boarder
Posts: 848
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
SHENKA KOLKOZOVA
 
#6653
Re:CLENBUTEROL 8 Years, 5 Months ago Karma: 13
jas letovo piev Clenbuterol,i mozam da kazam deka sum mnogu zadovolen od nego.
Se oseka dobro pumpanje na trening,topi masti,i go zadrzuva muskulot pri stroga dieta....ali sepak zavisi od hranata, mojata dieta bese Tip Top bez nieden Cheating
Paki
Animal
ВИП
Posts: 331
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male mr.o4cs@hotmail.com Location: Skopje
The administrator has disabled public write access.
Hardcore
 
#22216
Re:CLENBUTEROL 7 Years, 2 Months ago Karma: 0
некој малце поише да пише ако може.. иам 18 години и 2 месеци моментално па ако може да ми каже некој за нуспојави од кленот пошо на нетов баш и не глеам нешто страшно и дали со оваа возраст би можел да го користам во периодот на дефиницја.. уште е рано ама за 2-3 месеци ке мора да се работи на тоа за лето:)
viksamkd
Junior Boarder
Posts: 30
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 12345678

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда