Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Факти
#29799
Факти 5 Years, 9 Months ago Karma: 150


Дека не е сето тоа само рутина...како што голем број на млади билдери (колку се билдери тоа е знак прашање) си мислат.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2012/07/07 09:49 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#29800
Re:Факти 5 Years, 9 Months ago Karma: 150


Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#30881
Re:Факти 5 Years, 5 Months ago Karma: 1
незнам точно каде би го поставил прашањето ама може и тука се надевам што би било мислам каков негативен ефект би се добил при користење на лекови и притоа да се конзумирало алкохол ??
MiNER
Gold Boarder
Posts: 312
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Birthday: 11/10
The administrator has disabled public write access.
 
#30883
Re:Факти 5 Years, 5 Months ago Karma: 5
Ѓороски wrote:


Дека не е сето тоа само рутина...како што голем број на млади билдери (колку се билдери тоа е знак прашање) си мислат.

Ауууу гадно
После јадење
undertaker_vojce
Gold Boarder
Posts: 303
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Велес Birthday: 12/27
The administrator has disabled public write access.
vojce_kane@hotmail.com
vistinskata e-mail adresa
 
#30887
Re:Факти 5 Years, 5 Months ago Karma: 0
MiNER wrote:
незнам точно каде би го поставил прашањето ама може и тука се надевам што би било мислам каков негативен ефект би се добил при користење на лекови и притоа да се конзумирало алкохол ??
Оралните стероиди го јадат џигерот, а и алкохолот исто така. Така да нивната комбинација рачунај колку ќе му смета на џигерот. Џигерот иако е регенеративен сепак треба да се пази.
Ова го знам од теорија, немам искуство така да некој од испраксираните на оваа тема би можел да ти одговори поконкретно.
orde_power
Senior Boarder
Posts: 48
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 03/21
The administrator has disabled public write access.
"Losers always whine about their best. Winners go home and fuck the prom queen"
 
#30897
Re:Факти 5 Years, 5 Months ago Karma: 5
MiNER wrote:
незнам точно каде би го поставил прашањето ама може и тука се надевам што би било мислам каков негативен ефект би се добил при користење на лекови и притоа да се конзумирало алкохол ??


definitivno najbolja kombinacija za trosenje na parite na tatko ti
Stole
Gold Boarder
Posts: 178
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда