Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Nature Essential L-Carnitine (искуства)
#36388
Nature Essential L-Carnitine (искуства) 2 Years, 5 Months ago  
Здраво дечки.
Вчера ги купив овие капсули од аптека, пред тоа се информирав за истите преку нивната страница дека као биле добри за тие што се занимаваат со спорт воедно за лицата кои одат во теретана. Ги купив и се информирав дека требало да се пијат половина час пред тренингот, на нив пишува 2 дневно но јас само една се напив.
Е сега проблемот е тоа што јас одат во теретана 3 во неделата, и незнам како да ги пиајм дали да ги пијам секојдневно или само кога ќе одам.
Дали некој има искуство со овие капсули, и знае како треба да се пијат ?
Однапред фала многу, на одговорите.
Поздрав, пријатен ден.
nepoznat-xx

The administrator has disabled public write access.
 
#36390
Re: Nature Essential L-Carnitine (искуства) 2 Years, 5 Months ago Karma: 150
Слободно можеш да ги пиеш и во денови кога не одиш во теретана, на тој начин ефектот за намената за која се, е поголем. Значи, денови кога не одиш во теретана една доза пиј наутро.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1
Moderators: 1van, mafmaf

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда