Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Совет, помош...
#36193
Совет, помош... 3 Years, 3 Months ago Karma: 0
Поздрав билдери... Значи пред да почнам да вежбам (пред 2 и нешто год.) имав 117кг, сега после напорни вежби стасав некако до 77 ама имам проблем со салото на стомакот, т.е никако не сака да се стопи и да биде како што сакам. Кардио тренинг правам по минимални 30мин дневно но нема некој голем резултат. Сум користел суплименти ама немам користено топач на масти. Сакам да земам кленбутерол или LIPO 6 black ultra concentrate, па ве молам за совет кој е подобар... Фала
ljupchooo
Fresh Boarder
Posts: 1
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Last Edit: 2015/01/22 20:58 By ljupchooo.
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1
Moderators: 1van, mafmaf

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда