Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1
TOPIC: МЕТАН
#36137
МЕТАН 3 Years, 5 Months ago Karma: 0
Некој со искуство со метанот.Вежбам 2 години со 2 паузи од по 2 месеци па сакам да земам метан малце да одам по хардкор.Некој што го има зимано да ми каже нешто повеќе?

Позз
Гочи
Fresh Boarder
Posts: 9
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#36138
Re:МЕТАН 3 Years, 5 Months ago Karma: 150
Гочи wrote:
Некој со искуство со метанот.Вежбам 2 години со 2 паузи од по 2 месеци па сакам да земам метан малце да одам по хардкор.Некој што го има зимано да ми каже нешто повеќе?

Позз


Пред воопшто да започнеш со злоупотреба на лекови, оштетувајки си го организмот, убаво же биде да ни кажеш возраст и цел зашто би го сторил тоа.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1
Moderators: 1van, mafmaf

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда