Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Комбинација
#36102
Комбинација 3 Years, 7 Months ago Karma: 0
Сакам да земам Tribulus,kre-alkalyn i glutamin.
Дали е добра комбинацијата?
Гочи
Fresh Boarder
Posts: 9
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#36104
Re:Комбинација 3 Years, 7 Months ago Karma: 2
ova e eksperiment nekoj , ako sakas muskuli ti treba pokje meso,protein,kreatino (dekstroza za shejkot posle vezhbanje) dovolno.
greene
Senior Boarder
Posts: 40
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#36105
Re:Комбинација 3 Years, 7 Months ago Karma: 150
Гочи wrote:
Сакам да земам Tribulus,kre-alkalyn i glutamin.
Дали е добра комбинацијата?


Воопшто не е лоша комбинацијата, ако си веќе со солидна основа, стаж и средена исхрана.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1
Moderators: 1van, mafmaf

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда