Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Комбинација
#35740
Комбинација 4 Years, 1 Month ago Karma: 0
Некој совет за Tribulus + N.O Xplode ?
Дали е добра оваа комбинација?
Гочи
Fresh Boarder
Posts: 9
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#35742
Re:Комбинација 4 Years, 1 Month ago Karma: 150
Гочи wrote:
Некој совет за Tribulus + N.O Xplode ?
Дали е добра оваа комбинација?


Сликата која ја имаш поставено, ми дава за право да констатирам дека ни трибулус, а уште помалку било каков преворкаут ти се потребни. Колку години имаш, старост и стаж?
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#35743
Re:Комбинација 4 Years, 1 Month ago Karma: 0
Имам 20 години,стаж 1 година редовно вежбање.
А сликата е од минатото лето,тогаш бев 74кг,сега сум 84.
Позз
Гочи
Fresh Boarder
Posts: 9
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#35744
Re:Комбинација 4 Years, 1 Month ago Karma: 150
Гочи wrote:
Имам 20 години,стаж 1 година редовно вежбање.
А сликата е од минатото лето,тогаш бев 74кг,сега сум 84.
Позз


Поголема корист ќе имаш од Трибулусот, отколку од стимулансот. 99,9% од вежбачите кои користат стимуланси имаат слаби тренинзи. Непотребно го користат.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#35749
Re:Комбинација 4 Years, 1 Month ago Karma: 0
Фала ти на информацијата
Позз
Гочи
Fresh Boarder
Posts: 9
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1
Moderators: 1van, mafmaf

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда