Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Суплементација
#32492
Суплементација 5 Years ago  
Што по првиот месец од тренинзите?

Со оглед на фактот дека сум ептен слаб, ми треба мускулна маса.
Но, во заблуда сум.

Што вие би препорачале. Протеин, гејнер или креатин?
(Доколку се потребни повеќе информациите пишете подолу).

И дали би можело да дојде до несакани ефекти доколку сум пушач.
macbeth

The administrator has disabled public write access.
 
#32509
Re:Суплементација 5 Years ago Karma: 150
macbeth wrote:
Што по првиот месец од тренинзите?

Со оглед на фактот дека сум ептен слаб, ми треба мускулна маса.
Но, во заблуда сум.

Што вие би препорачале. Протеин, гејнер или креатин?
(Доколку се потребни повеќе информациите пишете подолу).

И дали би можело да дојде до несакани ефекти доколку сум пушач.


Пиши возраст.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#32513
Re:Суплементација 5 Years ago  
Возраст 20 год. Висина 189/90, тежина 64/5 кг. ектоморф.
macbeth

The administrator has disabled public write access.
 
#32514
Re:Суплементација 5 Years ago  
Само да напоменам дека денеска ми е петтиот и последен тренинг за оваа (прва) недела, навистина напорно ми беше, но не се предавам. Сабота и недела одмара, и од понеделник почнувам со друга програма. Тренерот ми го препорача Hyper Mass 5000 од Biotech USA.
macbeth

The administrator has disabled public write access.
 
#32517
Re:Суплементација 5 Years ago Karma: 150
macbeth wrote:
Само да напоменам дека денеска ми е петтиот и последен тренинг за оваа (прва) недела, навистина напорно ми беше, но не се предавам. Сабота и недела одмара, и од понеделник почнувам со друга програма. Тренерот ми го препорача Hyper Mass 5000 од Biotech USA.

Одлична препорака. Само, ќе мораш малку да скратиш со тренинзите.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11539
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#32519
Re:Суплементација 5 Years ago  
Одлична препорака. Само, ќе мораш малку да скратиш со тренинзите.

Во ред, значи одиме со Hyper Mass, вежбав напорно пет дена по ред поради тоа што така ми препорача тренерот, да ги воспалам сите мускули наеднаш и ми кажа дека од понеделник почнуваме со нова програма.
macbeth

The administrator has disabled public write access.
 
#32521
Re:Суплементација 5 Years ago Karma: 24
macbeth wrote:
Одлична препорака. Само, ќе мораш малку да скратиш со тренинзите.

Во ред, значи одиме со Hyper Mass, вежбав напорно пет дена по ред поради тоа што така ми препорача тренерот, да ги воспалам сите мускули наеднаш и ми кажа дека од понеделник почнуваме со нова програма.


Odlicen trener
mafmaf
Moderator
Posts: 583
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
The administrator has disabled public write access.
 
#32534
Re:Суплементација 5 Years ago  
Odlicen trener

Професор е, ДИФ има завршено )) А сега уште посигурен сум во него откако ги слушнав и вашите мислења.
macbeth

The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1
Moderators: 1van, mafmaf

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда