Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Дефиниција
#36609
Дефиниција 1 Year, 11 Months ago Karma: 0
11:00 Соја 150гр + 200гр Компир
13:00 Стек 150гр + Ориз 200гр
14:00 Тренинг
16:00 Стек 150гр + 200 Компир
19:00 Риба туна 175гр + 5 Јајца

Целта ми е да го намалам стомакот а колку можам да задржам маса 185 висок 77кг
3 пати во неделата кардио на гладно сојата ја јадам со компир бидејки само соја неможам да ја јадам
idamcuco
Fresh Boarder
Posts: 2
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1
Moderators: 1van, mafmaf

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда