Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 123
TOPIC: Дефиниција за Лето
#28931
Re:Дефенција за Лето 5 Years, 12 Months ago Karma: 10
Moze e napisano deka kreatinot pomaga pri sogoruvanje na masti vo smisla, deka so kreatinot ke se zgolemi silata, a so toa i treningot ke ima pogolem intenzitet pa ke se trosat poveke kalorii..
1van
Moderator
Posts: 298
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Birthday: 06/07
The administrator has disabled public write access.
 
#28936
Re:Дефенција за Лето 5 Years, 12 Months ago Karma: 5
Земи си CHARGE господ да те види, ако више си решил да се топиш.
L ninja
A?
Moderator
Posts: 1056
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Female Location: Skopje Birthday: 08/03
The administrator has disabled public write access.
Hot as Ice!!!
 
#28939
Re:Дефенција за Лето 5 Years, 12 Months ago Karma: 5
L ninja wrote:
Земи си CHARGE господ да те види, ако више си решил да се топиш.
Го имаш пробано ??? Јас ќе го зимам неделава.
undertaker_vojce
Gold Boarder
Posts: 303
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Велес Birthday: 12/27
The administrator has disabled public write access.
vojce_kane@hotmail.com
vistinskata e-mail adresa
 
#28940
Re:Дефенција за Лето 5 Years, 12 Months ago Karma: -1
Имам 73кг сега моментално и на стомакот има сало но има и малце вишок кожа..
(Резултат од слабеење)
дали е можно ако земам некој топач за масти..
Вишокот кожа на стомакот да се зголеми ?
man15
Fresh Boarder
Posts: 13
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Last Edit: 2012/04/26 01:36 By man15.
The administrator has disabled public write access.
 
#28941
Re:Дефенција за Лето 5 Years, 12 Months ago Karma: 4
jadete kollku sakate,trenjirajte i mnogu rabotaaa ,nemora kardio ete definicija .em pari od rabotata em definicija
LEE
Gold Boarder
Posts: 175
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#28943
Re:Дефенција за Лето 5 Years, 12 Months ago Karma: 150
man15 wrote:
Имам 73кг сега моментално и на стомакот има сало но има и малце вишок кожа..
(Резултат од слабеење)
дали е можно ако земам некој топач за масти..
Вишокот кожа на стомакот да се зголеми ?


Можно е, но попрецизен одговор само кога ќе се види состојбата во која се наоѓаш сега.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#28950
Re:Дефенција за Лето 5 Years, 12 Months ago Karma: -1
Еве ќе поставам слики!Слика 2На која седам*


Дали е тој зелен чај шо се зборува по интернет?

Ете слики па можете да видите во која состојба сум сега,целта е за лето доколку неможе за ова би можел да поработам и за другото
ИСХРАНА СРЕДЕНА ТРЕНИНЗИ 5пати неделно
Јас мислам дека тука фали малце додат во исхраната.. Ајде помош
man15
Fresh Boarder
Posts: 13
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#28952
Re:Дефенција за Лето 5 Years, 12 Months ago Karma: 150
Од тоа што можам да видам, дел од кожа ќе ти остане, но тоа со време ќе се среди и реши, сооглед на фактот што си далеку назад или во почеток со обликување на тело и создавање на мускулна маса.Меѓутоа, не гледам некој голем проблем, затоашто кога ќе се исправиш претпоставувам не е до толку воочливо и за плашење, отколку кога седиш. Што е нормално.
Зелениот чај, нема што да бараш по слики. Едноставно оди во продавница и купи, имаш голем избор од него.
Дефинитивно мораш да ја средиш исхраната максимално, така да во овој стадиум ако неможеш да си дозволиш додатоци не е проблем, и редовно покрај каридо тренингот да имаш и тежински тренинзи.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#28966
Re:Дефенција за Лето 5 Years, 12 Months ago Karma: 5
undertaker_vojce wrote:
L ninja wrote:
Земи си CHARGE господ да те види, ако више си решил да се топиш.
Го имаш пробано ??? Јас ќе го зимам неделава.


Земи и не му ја мисли уопште .
L ninja
A?
Moderator
Posts: 1056
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Female Location: Skopje Birthday: 08/03
The administrator has disabled public write access.
Hot as Ice!!!
 
#28967
Re:Дефенција за Лето 5 Years, 12 Months ago Karma: -1
Кој додаток да го земам ако може да ми кажиш дали да одам на маса сега или на дефениција..?
man15
Fresh Boarder
Posts: 13
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 123
Moderators: 1van, mafmaf

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда