Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?
Go to bottomPage: 1234
TOPIC: Branch мени
#2751
Branch мени 8 Years, 8 Months ago Karma: 150
Со оглед на тоа дека се ближи државното (не е баш блиску, но сите ги започнаа своите подготовки) еве ви еден пример на еден про бодибилдер што тој јаде во припремен период.

Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2009/08/11 21:55 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#2752
Re:Branch мени 8 Years, 8 Months ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#2760
Re:Branch мени 8 Years, 8 Months ago Karma: 13
aaa taka znaciiiiiii, ok ok,sega svakam kade sum gresel,znaci sve isto pravev a ne sum kolku ovoj,ama greskata mi bila sto toj pravi vo 10 pm cardio ,shower, sleep a jas samo shower i sleep.
epa sea ke vidis,nema kaj da bega veke,site caki mu gi nauciv
Paki
Animal
ВИП
Posts: 331
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male mr.o4cs@hotmail.com Location: Skopje
The administrator has disabled public write access.
Hardcore
 
#2761
Re:Branch мени 8 Years, 8 Months ago Karma: 13
sala na strana vredi da se procita toa,bobi ako imas i za drugite olimpijci dnevno meni napisi da zirneme
Paki
Animal
ВИП
Posts: 331
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male mr.o4cs@hotmail.com Location: Skopje
The administrator has disabled public write access.
Hardcore
 
#2782
Re:Branch мени 8 Years, 8 Months ago Karma: 150
Ако нема, ќе најдеме.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#2783
Re:Branch мени 8 Years, 8 Months ago  
jas vecer ke vi stavam od toney freeman(keto dieta od palumbo),bobi stavi i ti uste nekoj pa da sporedeme so nasite,neka napise i antonio i drugite.ne e loso i pretsedatelo da se ispoveda so i kolku jade
100jmenov

The administrator has disabled public write access.
 
#2784
Re:Branch мени 8 Years, 8 Months ago  
Tuka se i baze,boban,paki........pa cekam meni od site
100jmenov

The administrator has disabled public write access.
 
#2789
Re:Branch мени 8 Years, 8 Months ago Karma: 5
100јменче шо чекаш ?спореди ја твојата диета со диетата на branch.
Baze
Platinum Boarder
Posts: 992
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male mr.baze18 baze_bilderceto@hotmail.com Location: Штип Birthday: 12/08
The administrator has disabled public write access.
Германските суплементи Best-body nutrition одсега достапни за нарачка и во Штип !!!
Телефони: 078-313-917 ; 071-314-917
Поздрав
Баже Јорданов
www.best-body-nutrition.com
/BBN_banner_quality.jpg[/img]
 
#2790
Re:Branch мени 8 Years, 8 Months ago Karma: 5
кардио
1, 50 гр овес, 7 белки , доза протеин BCAA ,glutamin, vitamin pack
2. 200 гр стек , 50 гр орис , салата
3, 200гр стек .60-70 гр орис , салата
тренинг
4,протеински шејк
5, 200 гр риба 60-70 гр орис
6, 200 гр стек и обавезно марула салата (киселка со 5 мл ладно цедено )


многу често распоредот го менев поради школото , прва - втора смена ми беше различен распоредот на исхраната па и на прва смена секогаш додавав уште еден оброк.
Baze
Platinum Boarder
Posts: 992
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male mr.baze18 baze_bilderceto@hotmail.com Location: Штип Birthday: 12/08
The administrator has disabled public write access.
Германските суплементи Best-body nutrition одсега достапни за нарачка и во Штип !!!
Телефони: 078-313-917 ; 071-314-917
Поздрав
Баже Јорданов
www.best-body-nutrition.com
/BBN_banner_quality.jpg[/img]
 
#2793
Re:Branch мени 8 Years, 8 Months ago Karma: 150
ИНтересно, Браво Баже.
Јас во моментов јадам, СЕ. Буквално. Па три дена бев со плус 40, не на сметка
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1234
Moderators: 1van, mafmaf

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда