Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Што да јадам на одмор во школо
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Што да јадам на одмор во школо
#36460
Што да јадам на одмор во школо 2 Years, 5 Months ago  
Изборот е тапа, имам супермаркет бурекџилница и млечен ресторан кај што за некое чудо служат само хамбургер тост и затворена пица.
Во бурекџилницата има три работи што би ги јадел, бурек со сирење, лиснато со стек и ладен сендвич со сланина, рендан кашкавал и краставица. Едино нешто од дома да спремам, ама кажете некој брз рецепт онака од сабајле да го спремам и да излезам.
UltimateTaoist

The administrator has disabled public write access.
 
#36476
Re: Што да јадам на одмор во школо 2 Years, 4 Months ago Karma: 150
Што цел имаш, што сето погоре не ти одговара?
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#36479
Re:Што да јадам на одмор во школо 2 Years, 4 Months ago  
Не е дека не би го јадел, ама здосадува. Инаку моментално сум на булк.
UltimateTaoist

The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1
Moderators: 1van, mafmaf

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда