Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Bench Press 2013
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Bench Press 2013
#34233
Bench Press 2013 4 Years, 6 Months ago Karma: 150
Во Охрид, на 26. Октомври во склоп на Атлета на Македонија ќе се одржи и Државно првенство во Бенч Прес. Информативно, организатори на овој натпревар се Бодибилдинг и Фитнес Федерацијата на Македонија и новоформираната федерација за Дигање на Тегови на Македонија.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#34301
Re: Bench Press 2013 4 Years, 6 Months ago Karma: 0
Pravila kategorii ke ima ili kako od minatite godini.
poz
Davor
Senior Boarder
Posts: 48
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда