Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Бенчо-Весланње или Весло-Пресање
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Бенчо-Весланње или Весло-Пресање
#31954
Бенчо-Весланње или Весло-Пресање 5 Years, 3 Months ago Karma: 24
Mislam deka treba da si mnogu kreativen a i voedno dovolno prost za da ja napravis kombinacijava

www.facebook.com/photo.php?v=4620623467686&set=vb.381641995257474&type=2&theater
mafmaf
Moderator
Posts: 583
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
The administrator has disabled public write access.
 
#31955
Re: Бенчо-Весланње или Весло-Пресање 5 Years, 3 Months ago Karma: 150
хахахаха...интересно. Ме потсетува на моите почетоци. Нешто слично, кога како дете од 12 години се обидував да експериметирам и вежбам во домашни услови. Само да си признаам, типов ме јаде.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#31960
Re:Бенчо-Весланње или Весло-Пресање 5 Years, 3 Months ago Karma: 5
Колку да се „вежба„ нешто
TrajcheE
Gold Boarder
Posts: 263
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male trajchebodyfitness Location: Гевгелија Birthday: 02/07
The administrator has disabled public write access.
EAT TO WORKOUT, NOT WORKOUT TO EAT!

„Не значи ако си поголем на изглед од твоите во генерација си бодибилдер„ - mafmaf
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда