Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Дали доколку се дигаат тегови...
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Дали доколку се дигаат тегови...
#31589
Дали доколку се дигаат тегови... 5 Years, 4 Months ago Karma: 0
Не знаев каде да ја ставам темава па ја поставив тука. Сакав да прашам дали доколку се дигаат тегови на пример за маса, ќе се изгуби флексибилноста или еластисноста(зошто тренирам аикидо) или со други зборови ќе станеш крут?
tasev_vasko
Fresh Boarder
Posts: 1
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#31590
Re:Дали доколку се дигаат тегови... 5 Years, 4 Months ago Karma: 5
tasev_vasko wrote:
Не знаев каде да ја ставам темава па ја поставив тука. Сакав да прашам дали доколку се дигаат тегови на пример за маса, ќе се изгуби флексибилноста или еластисноста(зошто тренирам аикидо) или со други зборови ќе станеш крут?
Нема.Продолжи да си тренираш аикидо и нема да имаш проблем.Јас тренирам карате и брзината ми е истата.Сепак кога си на деф е многу полесно.
Пробај и комбинирај со тренинг за експлозивност,ќе бидеш побрз.
undertaker_vojce
Gold Boarder
Posts: 303
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Велес Birthday: 12/27
The administrator has disabled public write access.
vojce_kane@hotmail.com
vistinskata e-mail adresa
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда