Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

III INTERNATIONAL OPEN CUP RAW BENCH PRESS
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 1
TOPIC: III INTERNATIONAL OPEN CUP RAW BENCH PRESS
#29761
III INTERNATIONAL OPEN CUP RAW BENCH PRESS 5 Years, 9 Months ago Karma: 150
III INTERNATIONAL OPEN CUP RAW BENCH PRESS....
30.06.2012.g. Leskovac

Од Македонија учествуваше само Мартин Манасиевски. Се појави во категорија од 18 до 23 години и телесна тежина од 68 до 75 кг. каде го освои првото место и златниот медал.
Подетални информации што пристигне извештајот од страна на организаторот на турнирот.

Мартин спремен за акција.


Мартин во акција

Во друштво со победниците и наградените.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
Last Edit: 2012/07/03 17:19 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#29766
Re:III INTERNATIONAL OPEN CUP RAW BENCH PRESS 5 Years, 9 Months ago Karma: 1
бравос за дечкото..а ме интересира колку кг биле во прашање ?
MiNER
Gold Boarder
Posts: 312
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Birthday: 11/10
The administrator has disabled public write access.
 
#29768
Re:III INTERNATIONAL OPEN CUP RAW BENCH PRESS 5 Years, 9 Months ago Karma: 10
130... probal 140 ama ne mu gi priznale sudiite
1van
Moderator
Posts: 298
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Birthday: 06/07
The administrator has disabled public write access.
 
#29777
Re:III INTERNATIONAL OPEN CUP RAW BENCH PRESS 5 Years, 9 Months ago Karma: 0
Браво, за негова килажа тоа е супер кревање. Честитки.
orde_power
Senior Boarder
Posts: 48
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 03/21
The administrator has disabled public write access.
"Losers always whine about their best. Winners go home and fuck the prom queen"
 
#29778
Re:III INTERNATIONAL OPEN CUP RAW BENCH PRESS 5 Years, 9 Months ago Karma: 150
Се надевам дека после ова, на секој нареден натпревар ќе имаме посилна екипа која ќе не преставува надвор од државата.
Спремни ли да направиме силно Државно годинава, во бенч???
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#29798
Re:III INTERNATIONAL OPEN CUP RAW BENCH PRESS 5 Years, 9 Months ago Karma: 150
И официјална потврда за постигнатиот успех на Мартин.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда