Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Раде Савиќ тренинг
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 1
TOPIC: Раде Савиќ тренинг
#28171
Раде Савиќ тренинг 6 Years, 1 Month ago Karma: 150
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#28172
Re:Раде Савиќ тренинг 6 Years, 1 Month ago Karma: 5
Немам зборови...не ми се верува, звер
undertaker_vojce
Gold Boarder
Posts: 303
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Велес Birthday: 12/27
The administrator has disabled public write access.
vojce_kane@hotmail.com
vistinskata e-mail adresa
 
#28173
Re:Раде Савиќ тренинг 6 Years, 1 Month ago Karma: 150
Планирам господинов да го викнам како гостин во МК на некој натпревар, каде за публика и душа би подигнал нешто што ќе биде репер во МК за достигнување во иднина.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#28176
Re:Раде Савиќ тренинг 6 Years, 1 Month ago Karma: 0
Ѓороски wrote:
Планирам господинов да го викнам како гостин во МК на некој натпревар, каде за публика и душа би подигнал нешто што ќе биде репер во МК за достигнување во иднина.
Mission impossible после ќе ни биде да го достигнеме.
orde_power
Senior Boarder
Posts: 48
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 03/21
The administrator has disabled public write access.
"Losers always whine about their best. Winners go home and fuck the prom queen"
 
#28232
Re:Раде Савиќ тренинг 6 Years, 1 Month ago Karma: 3
Ќе биде фешта ако го донесете батево.
admin
ХЕРКУЛЕС, едноставно најдобар.
Admin
Posts: 625
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје
The administrator has disabled public write access.
 
#28311
Re:Раде Савиќ тренинг 6 Years, 1 Month ago Karma: 5
13.3.2012

TrajcheE
Gold Boarder
Posts: 263
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male trajchebodyfitness Location: Гевгелија Birthday: 02/07
The administrator has disabled public write access.
EAT TO WORKOUT, NOT WORKOUT TO EAT!

„Не значи ако си поголем на изглед од твоите во генерација си бодибилдер„ - mafmaf
 
#29252
Re:Раде Савиќ тренинг 5 Years, 11 Months ago Karma: 150
Rade Savic je pristigao u Bled, Slovenija, na GPC Evropsko prvenstvo u benc pressu.Danas na merenju je imao 142 kg i prijavio 261 kg u disciplini raw benc kao pocetnu tezinu sto je novi rekord u toj kategoriji.Navijamo za njega.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#29257
Re:Раде Савиќ тренинг 5 Years, 11 Months ago Karma: 0
Трокрилен шифоњер, бреееј колики е. Да не збориме за снагата .
orde_power
Senior Boarder
Posts: 48
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 03/21
The administrator has disabled public write access.
"Losers always whine about their best. Winners go home and fuck the prom queen"
 
#29314
Re:Раде Савиќ тренинг 5 Years, 11 Months ago Karma: 5
ЗВЕР!


TrajcheE
Gold Boarder
Posts: 263
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male trajchebodyfitness Location: Гевгелија Birthday: 02/07
The administrator has disabled public write access.
EAT TO WORKOUT, NOT WORKOUT TO EAT!

„Не значи ако си поголем на изглед од твоите во генерација си бодибилдер„ - mafmaf
 
#29323
Re:Раде Савиќ тренинг 5 Years, 11 Months ago Karma: 1
ова е...
MiNER
Gold Boarder
Posts: 312
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Birthday: 11/10
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда