Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Максимални тежини
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 123
TOPIC: Максимални тежини
#24977
Re:Максимални тежини 6 Years, 7 Months ago Karma: 150
DoN`GjOrGi wrote:
Bench - 180 kg
Mrtvo- ne sum ja rabotel nikogas
Cucanj 160 kg


Не пишавме на почеток. Сам треба да ги дигнеш
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#26134
Re:Максимални тежини 6 Years, 5 Months ago Karma: 1
benc-133 -5pati
mrtvo-ne vezbam
cucnjevi 120-6
nikolan
Expert Boarder
Posts: 90
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Birthday: 05/20
The administrator has disabled public write access.
 
#26315
Re:Максимални тежини 6 Years, 5 Months ago Karma: 4
Gjoroski wrote:
DoN`GjOrGi wrote:
Bench - 180 kg
Mrtvo- ne sum ja rabotel nikogas
Cucanj 160 kg


Не пишавме на почеток. Сам треба да ги дигнеш


aa taka liii -))
DoN`GjOrGi
ONA STO NE TE UBIVA TE PRAVI POSILEN
Moderator
Posts: 608
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male don_gjorgi don_gjorgi@hotmail.com dongjorgi Location: Struga Birthday: 06/05
The administrator has disabled public write access.
MOST BANNED MAN
 
#26324
Re:Максимални тежини 6 Years, 5 Months ago Karma: 15
Aj da se pofalam.

Vcera cucnevi 6-ta serija 210 kg 8 povtoruvanja i toa vtora vezba ))
Antonio_Andonoski
ВИП
Posts: 614
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#26327
Re:Максимални тежини 6 Years, 5 Months ago Karma: 150
Ги буткавте со количка низ теретана?
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#26328
Re:Максимални тежини 6 Years, 5 Months ago Karma: 15
Gjoroski wrote:
Ги буткавте со количка низ теретана?


Lubomorwn si sto nemozes tolku
Antonio_Andonoski
ВИП
Posts: 614
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#26329
Re:Максимални тежини 6 Years, 5 Months ago Karma: 150
Antonio_Andonoski wrote:
Gjoroski wrote:
Ги буткавте со количка низ теретана?


Lubomorwn si sto nemozes tolku


Да напишам?! Еве, гледај.
Вчера на чучњеви, 5 серија со 210 10 повторувања, трета вежба
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#26332
Re:Максимални тежини 6 Years, 5 Months ago Karma: 15
Gjoroski wrote:
Antonio_Andonoski wrote:
Gjoroski wrote:
Ги буткавте со количка низ теретана?


Lubomorwn si sto nemozes tolku


Да напишам?! Еве, гледај.
Вчера на чучњеви, 5 серија со 210 10 повторувања, трета вежбаNe me provociraj ke napravam nekoja belja posle usi spremanje
Antonio_Andonoski
ВИП
Posts: 614
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#26335
Re:Максимални тежини 6 Years, 5 Months ago Karma: 150
Што се чепкаш тогаш
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 123

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда