Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

Мотивации
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 123
TOPIC: Мотивации
#11998
Re:Мотивации 8 Years, 3 Months ago Karma: 9
Gjoroski напиша:
L ninja напиша:
Sefe tebe sto te inspirira:cheer:

Дворот на Себастијан


Ова треба да го видат идните билдинг поколенија;) Шефе фала ти на самодовербата што ми ја даваш и тоа што си ослободен од секакви предрасуди.
Ограничените умови ова ќе го сватат погрешно,отворените и прошетани никогаш.Кој ги
Sebastijan
Administrator
Posts: 2014
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
The administrator has disabled public write access.
 
#12065
Re:Мотивации 8 Years, 3 Months ago Karma: 9
Ова треба да го видат идните билдинг поколенија
Подобра мотивација здравје;)

Sebastijan
Administrator
Posts: 2014
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
Last Edit: 2010/01/17 09:14 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
 
#12067
Re:Мотивации 8 Years, 3 Months ago Karma: 150
Себастијан, не искоментирав на предпоследниот пост, од причина што се сложувам со се што напиша. Не патам од комплекси, и почитувам се што постои на планетава, без разлика на нивниот избор на начин на живеење.
Неможев а да не искоментирам нешто после клипоткој го имаш направено.
Прекрасно и Ти Благодарам. Ви иднина ќе бидеме навистина еден голем фактор за мотивација не само на билерите и фитнес вљубеницити, туку и на пошироките маси во државата кои сакаат да го подобрат својот физички иззглед и здравје.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#12076
Re:Мотивации 8 Years, 3 Months ago Karma: 20
Sebastijan напиша:
Ова треба да го видат идните билдинг поколенија
Подобра мотивација здравје;)ете ти една двојка од мене остао сам без секса
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
The administrator has disabled public write access.
 
#12078
Re:Мотивации 8 Years, 3 Months ago  
mene kompjutero mi e poln so dvd-a od site bilderi i site olimpii,pa mi sluzat kako motivacija.koga sum na dieta,gi gledam dvd-ata na roni,silvio,fil,katler,kade mi se interesni so nivnite pre-contest obroci.inaku za trening,markus,kevin,victor,a vo posledno vreme nekoja postara olimpija kade go ima i kevin,ili ponova so viktor.gi znam veke napamet,redosledite,koj na koja pesna izleguva,....i pak edvaj cekam pauza od ucenje,da zirnam 15-20 minuti,pa pak nad knigata.taka da i za ucenje mi se motivacija.ej,za trening go zaboraviv li prist
100jmenov

The administrator has disabled public write access.
 
#12081
Re:Мотивации 8 Years, 3 Months ago Karma: 5
Исто и мене комп ми е полн со dvd-a од многу билдери и натпревари, некаде околу 60 гига и тоа divx и dvd rip формати . мотивација за тренинг : често оброкот пред тренинг го јадам пред телевизорот гледајќи ги маркус рул , чеј катлер . Кога секојдневно правев насабајле кардио (кога се сремав за натпревар ) секогаш вртев пред телевизорот гледајќи некој натпревар.
Брат ти си ми мотивација коа вежбам нози, помислам на твојте и пукам ги двапати неделно хардкоре со најголема концентрација .
и за крај најинтересното...често пати кога ќе ми се јавеше иванчето пред да одам на тренинг знаејќи дека сум на диета и дека немам енергија за вежбање ми викаше : срце за мене да се испукаш там на теговите натаму јасно е ...
Baze
Platinum Boarder
Posts: 992
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male mr.baze18 baze_bilderceto@hotmail.com Location: Штип Birthday: 12/08
The administrator has disabled public write access.
Германските суплементи Best-body nutrition одсега достапни за нарачка и во Штип !!!
Телефони: 078-313-917 ; 071-314-917
Поздрав
Баже Јорданов
www.best-body-nutrition.com
/BBN_banner_quality.jpg[/img]
 
#12092
Re:Мотивации 8 Years, 3 Months ago Karma: 150
Baze,
двапати неделно нозе...сомнителен си ти братче
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#12094
Re:Мотивации 8 Years, 3 Months ago Karma: 9
I jas imam na pc nekolku videa od Kutler,Jony,Arni...imam citano na eden amerikanski forum za lekarstva i sl...nisto od niv.Postoi eden mnogu redok lek,zabranet e vo siroka potrosuvacka niz marketi i apteki,cuda pravi,sam od sebe gradi muskul.Go koristat vo veterina za kucinja so paraliza i bas imam edna statija za toa kolku e delotvoren.Kvaliteten muskul ne e isto so golem i nekvalitetno graden,na mene motivacija mi se tie sto napravile telo bez mnogu hemija,kako povekjeto bilderi na ovie prostori.So znaci sekogas ke se ugledam na bilderi od bivsite ju prostori.
Sebastijan
Administrator
Posts: 2014
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
The administrator has disabled public write access.
 
#12098
Re:Мотивации 8 Years, 3 Months ago Karma: 1
mene motivacija mi e kai greene....i od so mnogu se motiviram na youtube doma ke mi ja skrsat glaata:woohoo: ....2000mi doaga smetka za internet:woohoo:
gjurcin
Platinum Boarder
Posts: 848
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
SHENKA KOLKOZOVA
 
#12916
Re:Мотивации 8 Years, 2 Months ago Karma: 9
Vakvi bomboni kaj nas nema,inaku toa me motivira naj naj:)
Sebastijan
Administrator
Posts: 2014
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 123

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда