Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

za site so imat problemi so rameno
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 1
TOPIC: za site so imat problemi so rameno
#5006
za site so imat problemi so rameno 8 Years, 6 Months ago Karma: 2
bobane ramo anatomija, da ti pomoze ako treba maserka kazi...


www.uta.edu/faculty/lfincher/Shoulder%20injuries.pdf


invinsible
Platinum Boarder
Posts: 893
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Last Edit: 2009/10/11 22:54 By Ѓороски.
The administrator has disabled public write access.
“The size of your success is measured by the strength of your desire; the size of your dream; and how you handle disappointment along the way.” Mile' S.
 
#5871
Re:za site so imat problemi so rameno 8 Years, 5 Months ago Karma: 9
invinsible напиша:
bobane ramo anatomija, da ti pomoze ako treba maserka kazi...


www.uta.edu/faculty/lfincher/Shoulder%20injuries.pdf
За масажи имам пишано на еден друг форум,мн корисни нешта.Штета е барем еднаш во месецот да не се оди на масажа.Помага многу.
Sebastijan
Administrator
Posts: 2014
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
The administrator has disabled public write access.
 
#5957
Re:za site so imat problemi so rameno 8 Years, 5 Months ago Karma: 20
Sebastijan напиша:
invinsible напиша:
bobane ramo anatomija, da ti pomoze ako treba maserka kazi...


www.uta.edu/faculty/lfincher/Shoulder%20injuries.pdf
За масажи имам пишано на еден друг форум,мн корисни нешта.Штета е барем еднаш во месецот да не се оди на масажа.Помага многу.


УШТЕ И МАСЕРОТ АКО ТИ СЕ ПОГОДИ.ЈАС КОГА БЕВ ПОМАЛ ИДЕВ КАЈ МИЛЕ У АТЛЕТА.ЕДЕН СТАР ПЕД..МЕ МАСИРАШЕ АЛИ ДОБАР ООО
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
The administrator has disabled public write access.
 
#5961
Re:za site so imat problemi so rameno 8 Years, 5 Months ago Karma: 9
Хехе незнам колку бил педер,тоа ти си знаеш:kiss:
Сега во секој козметички салон може да си закажеш масажа,ги има најразлични.За тебе една чоколадна;) А да,во право си,разлика има.Добар мајстор одма се познава.
Sebastijan
Administrator
Posts: 2014
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male
The administrator has disabled public write access.
 
#5962
Re:za site so imat problemi so rameno 8 Years, 5 Months ago Karma: 20
АБЕ НЕ СУМ БИЛ КАЈ ЕДЕН ЕЕЕ,АМА ОВОЈ СТАР ПЕ... СТВАРНО ДОБАР
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
The administrator has disabled public write access.
 
#5974
Re:za site so imat problemi so rameno 8 Years, 5 Months ago Karma: 150
Многу си ги мењал, бе вампир еден.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#5989
Re:za site so imat problemi so rameno 8 Years, 5 Months ago Karma: 20
Gjoroski напиша:
Многу си ги мењал, бе вампир еден.

АБЕ ТОЈ МИ БЕШЕ ПРВ ЗАТО ГО ПАМТАМ
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
The administrator has disabled public write access.
 
#5998
Re:za site so imat problemi so rameno 8 Years, 5 Months ago Karma: 150
Еден е скогаш прв. Сите останати се втори
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#6052
Re:za site so imat problemi so rameno 8 Years, 5 Months ago Karma: 2
MaStaPe напиша:
АБЕ НЕ СУМ БИЛ КАЈ ЕДЕН ЕЕЕ,АМА ОВОЈ СТАР ПЕ... СТВАРНО ДОБАР


abe da ne ti zakacil ovaj stariov neso drugo, cim e tolku dobar
ahahhahahahahahhahahahaahha:woohoo:
invinsible
Platinum Boarder
Posts: 893
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
“The size of your success is measured by the strength of your desire; the size of your dream; and how you handle disappointment along the way.” Mile' S.
 
#6058
Re:za site so imat problemi so rameno 8 Years, 5 Months ago Karma: 20
invinsible напиша:
MaStaPe напиша:
АБЕ НЕ СУМ БИЛ КАЈ ЕДЕН ЕЕЕ,АМА ОВОЈ СТАР ПЕ... СТВАРНО ДОБАР
www.herkules.com.mk/images/fbfiles/images/help-835525a414512e1ca5521971766fb9ae.gif[/img]


abe da ne ti zakacil ovaj stariov neso drugo, cim e tolku dobar
ahahhahahahahahhahahahaahha:woohoo:


КОЈ ЗНАЕ БЕ МАЈКАТА.КО ТЕ МАСИРААТ ТИ СЕ ШИРИ ПА НЕ ОСЕЧАШ.АБЕ ИЧ НЕ Е БИТНО ВЛАЖНО АРНО МИ БЕШЕ
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
Last Edit: 2009/10/31 09:14 By MaStaPe.
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда