Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

povreda pri vezbanje na vratilo (grb)
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 1
TOPIC: povreda pri vezbanje na vratilo (grb)
#25221
povreda pri vezbanje na vratilo (grb) 6 Years, 7 Months ago Karma: 0
pri edno podiganje pocustvuvav ostra bolka kaj gradnata koska malku na levata strana po 10 dena pauza bolkata iscezna koga pocnav da vezbam t.e edna nedela pak se javija no ne vo tekot na vezbanjeto nego koga ke se zavrtam na levata ili desnata trana dali se raboti za nesto seriozno
bond
Fresh Boarder
Posts: 1
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#25225
Re:povreda pri vezbanje na vratilo (grb) 6 Years, 7 Months ago Karma: 150
bond wrote:
pri edno podiganje pocustvuvav ostra bolka kaj gradnata koska malku na levata strana po 10 dena pauza bolkata iscezna koga pocnav da vezbam t.e edna nedela pak se javija no ne vo tekot na vezbanjeto nego koga ke se zavrtam na levata ili desnata trana dali se raboti za nesto seriozno

За да бидеш сигурен дали се работи за нешто сериозно, ќе мораш да направиш лекарски преглед. Искусните спортисти знаат одредени билки од што се предизвикани и каде се. Дали се во мускул, тетиви, зглобови и сл.
За поечток пробај да ги остраниш сите движења кои ја предизвикуваат болката. Но, не е лошо да посетиш стручно медицинсо лице кое ќе извршо соодветен преглед.
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 1

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда