Добродојде, Гостин
Ве молиме Најавете се или Регистрирајте се.    Ја заборавивте лозинката?

povredi):
(1 viewing) (1) Guest
Go to bottomPage: 12345
TOPIC: povredi):
#7961
Re:povredi): 8 Years, 5 Months ago Karma: 20
dzole напиша:
се нормализираа работите, денес си вежбав гради со полн интензитет без проблеми.
да дае господ да не куртулиш од блондинки


fala sinko a BO-BO 0d mal mi e lubomoren
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
The administrator has disabled public write access.
 
#7962
Re:povredi): 8 Years, 5 Months ago Karma: 0
Gjoroski напиша:
А. Ама го проколна сега ...

хмммм...Mastape вози рикверц ?
dzole
Senior Boarder
Posts: 41
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#7963
Re:povredi): 8 Years, 5 Months ago Karma: 0
MaStaPe напиша:
dzole напиша:
се нормализираа работите, денес си вежбав гради со полн интензитет без проблеми.
да дае господ да не куртулиш од блондинки


fala sinko a BO-BO 0d mal mi e lubomoren


аха ок ок. не го видов овој пост пред да го прашам Ѓороски
dzole
Senior Boarder
Posts: 41
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#7964
Re:povredi): 8 Years, 5 Months ago Karma: 20
ABE BO-BO E GLAVEN VO JAS SUM GEJ NE SE SMEJ
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
Last Edit: 2009/11/18 22:50 By MaStaPe.
The administrator has disabled public write access.
 
#7973
Re:povredi): 8 Years, 5 Months ago Karma: 0
dzole
Senior Boarder
Posts: 41
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#7985
Re:povredi): 8 Years, 5 Months ago Karma: 20
dzole напиша:


ЗАР ТРЕБА КОМЕНТАР ТРЕБА ДА СИ ПОБЛИСКУ.КОГА ЌЕ ГО ДИГНЕШ ОД СТАЛЦИ ТЕГОТ ЗА ДА ДОЈДЕ ДО НАД ГРАДИ ДА ИМА ПАТ ОД 5-10цм. КОЛКУ КОГА ЌЕ ВЕЖБАШ ДА НЕ УДИРАШ ВО СТАЛЦИТЕ
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
The administrator has disabled public write access.
 
#7990
Re:povredi): 8 Years, 5 Months ago Karma: 0
MaStaPe напиша:
dzole напиша:


ЗАР ТРЕБА КОМЕНТАР ТРЕБА ДА СИ ПОБЛИСКУ.КОГА ЌЕ ГО ДИГНЕШ ОД СТАЛЦИ ТЕГОТ ЗА ДА ДОЈДЕ ДО НАД ГРАДИ ДА ИМА ПАТ ОД 5-10цм. КОЛКУ КОГА ЌЕ ВЕЖБАШ ДА НЕ УДИРАШ ВО СТАЛЦИТЕ


но проблем. вчера вежбав правилно, на правилно растојание.
сликата ја ставив само да видиш како вежбав претходно- ужас!
dzole
Senior Boarder
Posts: 41
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
The administrator has disabled public write access.
 
#8000
Re:povredi): 8 Years, 5 Months ago Karma: 150
Вака-така,ќе го научиш детево и преку интернет како правилно се вежба
Ѓороски
Херкулес, едноставно најдобар.
ХЕРКУЛЕС
Posts: 11538
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male boban.gjoroski herkules Location: Skopje Birthday: 08/07
The administrator has disabled public write access.
 
#8001
Re:povredi): 8 Years, 5 Months ago Karma: 20
колку време вежбаш,висина,тежина . . . како сакаш
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
The administrator has disabled public write access.
 
#8002
Re:povredi): 8 Years, 5 Months ago Karma: 20
dzole напиша:
дефинитивно сум предалеку од сталците, се видов..

еве читам што си пишал знам зашто ја стави сликата,пишав за да видиш дека ја видов.
MaStaPe
Moderator
Posts: 6629
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Gender: Male Location: Скопје Birthday: 11/04
The administrator has disabled public write access.
 
Go to topPage: 12345

SPORTIX ПОНУДА                                                                                                                                                             


   

     


  


 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда