Pro V 60

alt

Нарачај тука!

Про V60 е екстра вкусен, лесно се подготвува, содржи висок процент на протеини

и низок процент на јаглехидрати и речиси и да нема масти.
Про V60 протеин е одличен избор ако целта ви е да се добие чиста мускулна маса без добивање несакани маснотии.
Про V60 содржи дури 5 извори на протеини (три различни видови на веј протеин (сурутка), јајце албумин и казеин од млеко).
Про V60 е инстант и лесно да се меша без употреба на шејкери!!
Про V60 содржи голем процент амино киселини со разгранет ланец (БЦАА), глутамин и ги содржи сите есенцијални амино киселини

 

Секоја доза ве обезбедува со 60 гр. на високо квалитетна протеинска мешавина, дизајнирана да им овозможи целосна подршка на вашите мускули. Започнете да го употребувате овој производ како дел од вашиот тренинг програм со цел да се вратите во форма. Одличен е и за конзумирање пред спиење, со цел да ги снабдите вашите мускули со неопходните и потребни белковини за време на вашиот сон. Се меша инстант, без употреба на блендер. Оваа формула, со низок процент на јаглени хидтрати е одличен избор во период на диета

 

30 гр. Протеин, во доза од 40 гр мерица
1,5 гр Масти
6 гр. Јаглени хидтрати

   Во состав комплексен Протеински додаток, со Супериорен квалитет.
 

Пакување: 1,6 кг Кутија со фантастичен вкус.
   Цена 3.800 денари.

 
 

Атлета на Македонија 2015

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Понуда